Ons team

Over Abrumet

Ons team

Medewerkers

Het team van Abrumet bestaat uit 14 medewerkers.
Abrumet ziet zichzelf als een klein, ondernemend bedrijf in de constant veranderende wereld van de gezondheidszorg.

Christine de Bray
Algemeen Directeur
christine.debray@abrumet.be
Pablo d’Alcantara
Technisch & Strategisch Expert
Pablo.dAlcantara@HealthAndSystems.com

Peter Berghmans
Beveiligingsadviseur
peter@whitewire.be

Nicolas  Cacciato
IT Business Analyst nicolas.cacciato@abrumet.be

Félix De Tavernier
IT Manager
felix.detavernier@abrumet.be

Sarra Ghellaï
Opleidingsmedewerker
sarra.ghellai@abrumet.be

Maguette Mboup
Administratief assistant
maguette.mboup@abrumet.be

Guillaume Mollaert
Project Manager
guillaume.mollaert@abrumet.be

Cécile Paliès
Communicatieverantwoordelijke
cecile.palies@abrumet.be

Valérie Rosenbaum
Opleidingsverantwoordelijke
valerie.rosenbaum@abrumet.be

Axel Teichmann 
Project Manager
axel.teichmann@abrumet.be

Aylin Türe
Directieassistente
aylin.ture@abrumet.be

Jean-Marc Van Gyseghem
Data protection officer
dpo@abrumet.be

Filoretta Velica
Project Manager
filoretta.velica@abrumet.be

Share This