Ons team

Over Abrumet

Ons team

Medewerkers

Het team van Abrumet bestaat uit 15 medewerkers.
Abrumet ziet zichzelf als een klein, ondernemend bedrijf in de constant veranderende wereld van de gezondheidszorg.

Christine de Bray
Algemeen Directeur
christine.debray@abrumet.be
Pablo d’Alcantara
Technisch & Strategisch Expert
Pablo.dAlcantara@HealthAndSystems.com

Peter Berghmans
Beveiligingsadviseur
peter@whitewire.be

Nicolas  Cacciato
IT Business Analyst nicolas.cacciato@abrumet.be

Félix De Tavernier
IT Manager
felix.detavernier@abrumet.be

Chidi Ezekwonna
IT Analyst
chidi.ezekwonna@abrumet.be

Sarra Ghellaï
Opleidingsmedewerkster
sarra.ghellai@abrumet.be

Eve Kaiser
Communicatiemedewerkster
eve.kaiser@abrumet.be 

Maguette Mboup
Administratieve assistente
maguette.mboup@abrumet.be

Guillaume Mollaert
Project Manager
guillaume.mollaert@abrumet.be

Cécile Paliès
Communicatieverantwoordelijke
cecile.palies@abrumet.be

Valérie Rosenbaum
Opleidingsverantwoordelijke
valerie.rosenbaum@abrumet.be

Aylin Türe
Directie assistente
aylin.ture@abrumet.be

Jean-Marc Van Gyseghem
Data protection officer
dpo@abrumet.be

Filoretta Velica
Project Manager
filoretta.velica@abrumet.be

Share This